fbpx

Per 14 dienų sukursiu tinklapį, kuris padidins užsakymų skaičių 50–390%

Kainos nuo 200€ + Galimybė mokėti dalimis

Robertas

Tinklapių Kūrėjas

Sveiki atvykę į Adjust.lt
Mano vardas Robertas, esu tinklapių kūrėjas. Pirmą tinklapį sukūriau tolimais 2009 metais. Nuo to laiko mano kelias vienaip arba kitaip siejosi su Interneto technologijomis. Kūriau tinklapius žmonėms, mažoms įmonėms ir stambioms korporacijoms.

Mano manymu tinklapis yra puikus pardavėjas kuris puikiai konvertuoja nepražystamus Jums žmones i draugus ir klientus, juk jums reikia sukurti ji tik viena karta, tinkamai paleisti reklamą ir tiesiog priimti užsakymus. Skamba nuostabiai, tačiau kaip padaryti taip, kad tinklapis ne tik papasakotu kuo įmone užsiima, bet ir atliktu savo pagrindine funkciją, atvestu naujus klientus ir pinigus?

Tuo aš ir užsiimu! Didžiuojuosi galėdamas pasiūlyti aukštos kokybės ir efektyvius skaitmeninius sprendimus, kurie visų pirma užtikrina galingus rezultatus.

Mano darbo pamatai – tai geri santykiai su klientais. Skamba banaliai, tačiau tai tiesa. Tikiu, kad gerai atliktas darbas yra investicija į partnerystę. Štai kodėl daugelis mano klientų sugrįžta su vis naujais projektais.

Darbų pavyzdžiai

Portfolio

Norėtum pamatyti
savo srities pavyzdžių?

Gauk savo srities pavyždžių

Parinksiu svetaines iš būtent Jūsų srities ir atsiųsiu Jums pavyzdžius.

Dirbame oficialiai bei sąžiningai

Jokiu paslėptu mokesčių ir grafikų nepaisymu.

SUTARTIS

Sutarties sudarymas aiškiai fiksuoja kokia yra užsakymo kaina, iki kada darbas turi būti atliktas ir kokią atsakomybę prisiima abi puses

SAMATA

Atliekamas detalus būsimų sąnaudų, išlaidų apskaičiavimas. Tam kad tiksliai žinotumėte ką gaunate.

Mokėjimų ir atliktų darbų grafikas

Detalus grafikas sudaromas tam kad tiksliai žinoti kokiame etape randasi darbai ir kaip ilgai jie gali tęstis.

3

Kainų kategorijos.

Nuo ko priklauso kaina?

Pradedantiesiems

Svetainė kurta pagal jūsų pasirinktą šabloną, keičiami tik tekstai ir
nuotraukos išlaikant šablono
struktūrą.

Nuo 200€

Standartinis

Svetainė kurta pagal jūsų pasirinktą šabloną bei atliekamos papildomos modifikacijos, kuriami papildomi blokai ir elementai.

Nuo 400€

Profesionalus

Unikali svetainė sukurta nuo nulio. ypatingai daug dėmesio skiriama tiek dizainui tiek parduodančiam turiniui. 

Nuo 800€

Kaip atrodo procesas?

Liko tik 6 žingsniai iki tavo naujo tinklapio.

Užklausa

Susisiekite su manimi jums patogiu būdu, papasakokite kokio tinklapio norite, kokie jo tikslai, papasakokite apie terminus ir biudžetą.

Susitikimas

Susitinkame tam kad aptarti visas detales, išsiaiškiname kokį turinį jau turite o koki reikės sukurti man. Planuojame darbus, sudarome sąmatą.

Dizaino projektas

Iš jau turimo turinio kuriame pirminį dizaino variantą kuri pristatome jums, ir pagal pageidavimus atliekame reikiamus dizaino pakeitimus.

Sutartis

Dabar, kai jau esame susitarę ką būtent kursime, laikas pasirašyti sutartį, galutinai patvirtinti darbų pabaigos datą bei sumokėti avansą.

Gamyba

Šiame etape iš brėžinių ir eskizų yra kuriamas galutinis tinklapio variantas, atliekamas testavimas, diegiami analitikai ir reklamai reikalingi įrankiai.

Pridavimas ir apmokymas

Pabaigus visus darbus tinklapis yra perduodamas naujam savininkui, parodau kaip keisti tekstą, nuotraukas ir suprasti analitikos rodiklius.

Atsiliepimai

Tadas

UAB Turakomas

Svetainė buvo padaryta greitai ir kokybiškai, rekomenduojame Robertą ir jo komandą. Jeigu dar reikės pagalbos, būtinai kreipsimės vėl… 

5/5

Vaida

MB Berry on queen

El.parduotuvės paleidimą planavome jau seniai, tačiau ilgai negalėjome rasti kas atliktu visus darbus nuo pat pradžios iki galo. Ačiū už atlikta darbą…

5/5

Liko neatsakytų klausymų?

Susisiek su manimi tau patogiu būdu ir atsakysiu į visus rūpimus klausymus

Aptarkime jūsų projektą

Sužinokite tinklapio kainą

(+370) 61859126

Darbo laikas 09:00 – 20:00

Adresas Kalvarijų g. 125, Vilnius 08221, Lietuva

El.paštas Info@Adjust.lt