Paslaugos

Jūsų verslui

Viskas vienoje vietoje

Nebeieškokite laisvai samdomų specialistų kiekvienai atskirai paslaugai. Daugiau jokio kompetencijos tikrinimo ir vadovavimo –atsakinga ir patikima „Adjust.lt“ komanda, dirbdama su jūsų projektu, visus darbus atliks pati.

Pradedame nuo strategijos

Nepavyksta pasiekti norimų rezultatų? Norite augti spartesniu tempu? Nesvarbu, ar Jūsų verslas ar projektas ką tik pradėjo veiklą, ar jau veikia ne pirmus metus, mes galime jums padėti.

.

Naujas projektas

Jei planuojate naują projektą, būsime šalia jau nuo pirmosios dienos. Padėsime sukurti tvarkingą įvaizdį ir paskatinsime klientus jus rekomenduoti.

Stagnuojantis projektas

Jei pastebite projekto augimo sulėtėjimą, padėsime išsiaiškinti, kas trukdo judėjimui tikslų link ir optimizuosime verslo rinkodarą.

Strategijos realizacija

Jei bendradarbiavimas pirmojo etapo metu vyksta sklandžiai, paruošiame veiksmų planą. Veikimo principas paprastas – mūsų jau suburta ir apmokyta komanda nudirba už jus visus žemiau išvardintus darbus.

Turinio kūrimas

Kuriame turinį, kuris edukuoja lankytoją, supažindina jį su jūsų paslauga ar produktu, jūsų specialistais ir, žinoma, skatina tapti klientais. Šioje srityje turime didelę patirtį.

Svetainių
kūrimas

Video
filmavimas

Straipsnių
rašymas

Naujienlaiškių
sekos

Webinarų
rengimas

Spaudos
dizainas

Projektų valdymas

Pasirūpinsime jūsų rinkodaros veikimo sklandumu. Jums nereikės koordinuoti visos komandos darbo – tai atliks mūsų projektų vadovai

Užduočių
valdymas

Dokumentacijos
tvarkymas

Rinkodaros komandos
valdymas

Rinkodaros automatizacija

Automatizuojame visus įmanomus procesus, tokius kaip naujienlaiškių sekų siuntimas ar kontakto su potencialiu klientu palaikymas. Automatizuojame net atsiliepimų rinkimo procesą!

Hubspot

Ontraport

Active
campaign

Intercom

Mailchimp

WordPress

Socialinių tinklų administravimas

Kuriame komunikacijos strategiją, turinį ir, poreikiui esant, mūsų komanda gali atsakyti į jūsų klientų dažniausiai užduodamus klausimus ar net registruoti juos vizitui. Pasirūpinsime jūsų verslo komunikacijos informatyvumu bei profesionalumu.

Facebook

Linkedin

Twitter

Instagram

Pinterest

Quora

Reklamos administravimas

Pagal dabartinius jūsų tikslus parenkame reklamos kanalus. Rodome reklamą tiems, kas domisi jūsų teikiamomis paslaugomis ar prekėmis, supažindiname naujus lankytojus su jūsų veikla ir padedame jiems tapti jūsų klientais.

Google
reklama

Facebook
reklama

Twitter
reklama

Linkedin
reklama

Youtube
reklama

Optimizacija

Tam, kad nuolatos didintume konversiją ir mažintume reklamos išlaidas, mūsų skaitmeninės rinkodaros komanda yra apmokyta nuolatos stebėti analitikos rodiklius, testuoti hipotezes ir atlikti pakeitimus bei tobulinimus, paremtus skaičiavimais.

Analitika

Google
Data Studio

Svetainės
optimizacija

Reklamos
optimizacija

Naujienlaiškių
optimizacija

352

Atlikti projektai

120+

Klientų VISAME PASAULYJE

17

Tarptautinių apdovanojimų

8

Metai Rinkoje

Kodėl mūsų klientai
renkasi mus?

Rinkodara,
o ne svetainė

Mes nesame tik tie, kurie parduoda jums tinklapį ar padeda paleisti „Google“ reklamą. Mes kuriame visavertę rinkodaros sistemą ir ją prižiūrime.

Duomenys,
o ne spėjimai

Matuojame viską, ką galime išmatuoti, todėl tiksliai žinome tai, kas veikia, ir tai, kas ne. Nebespėliokite, kas patinka jūsų lankytojams.

Partneris,
o ne agentūra

„Adjust.lt“ nėra tik agentūra, prižiūrinti jūsų reklamines kampanijas. Tai – jūsų rinkodaros skyrius, teikiantis visapusišką pagalbą jūsų verslui.

Klientai,
o ne lankytojai

Orientuojamės į tai, kad atvestume jums daugiau klientų (pelno), o ne daugiau svetainės lankytojų ar skambučių.

Mokymai,
o ne tik pardavimai

Edukuojame jūsų klientą, kuriame santykius ir tik tada jam siūlome paslaugas. Taip užtikriname, kad klientas liks su jumis ilgam.

Specialistai, o ne visų amatų meistrai

Kiekvienas mūsų darbuotojas yra savo srities profesionalas, kuris puikiai išmano savo sritį.

Pamatykite, kaip atrodo profesionali
rinkodaros strategija

Atnaujinta  2021.02.10

Kiek kainuoja jūsų rinkodara?

@

@djust.lt

Konsultuokitės su
adjust specialistu