Tinklapis pirčių gamintojui

Tinklapio tikslas palaipsniui supažindinti klientą su produktu, kuris nėra pernelyg pigus, todėl naivu butu tikėtis kad klientas nusipirktu pirtį pamatęs reklamą pirma karta, todėl pravedus kelių valandų pokalbį nusprendėme kurti grandinę iš kelių puslapių.

Sukūrėme straipsnį apie tai kokios problemos kyla renkantis pirtį, kokie skirtingu tipu pirčių privalumai. Straipsnį paskelbėme socialiniuose tinkluose ir paleidome reklamą vedančia į pilna straipsnio versiją.

Žmonės kurie perskaito tokio tipo straipsnį iki galo yra automatiškai pažymimi sistemoje kaip potencialus klientai ir nuo šiol naršant internete jie matys būtent jiems skirta pasiūlymą “Bačkos formos pirtis už 1000€” Šis pasiūlymas gali būti atvaizduojamas ne tik socialiniuose tinkluose tačiau net ir naujienų portaluose (15min, verslo žinios ir panašiai) 

Kadangi jau žinome kad reklamos biudžetas šiame etape yra naudojamas tik tam kad rodyti pasiūlymą  potencialiems klientams o ne nesusidomėjusiai publikai, galime tikėtis daug didesnės konversijos.

Žmogus nespendęs sužinoti daugiau apie šį pasiūlymą, patenka į pavyzdyje  pateikta puslapi kur susipažįsta su tuo kokias pirtis parduoda mano klientas ir jam siūloma gauti pasiūlymą mainais į kontaktus.

Jeigu žmogus palieka savo kontaktus, jo kontaktai yra perduodami pardavimų vadybininkui kuriam belieka tik susitarti dėl papildomų salygų ir aptarti niuansus. 

Jeigu dėl kažkokiu priežasčių žmogus pamato pasiūlymą tačiau kontaktų nepalieka, po savaitės jis pamato kita pasiūlymą su šiek tiek geresnėmis sąlygomis.

Patiko tinklapis?

Aptarkime jūsų projektą

(+370) 61859126

Darbo laikas 09:00 – 20:00

Adresas Kalvarijų g. 125, Vilnius 08221, Lietuva

El.paštas Info@Adjust.lt