@djust.lt

Rinkodaros ir dizaino
studija

Konstitucijos pr. 21,
Ketvirtas aukštas,

+37061859126

Skambinti I - V nuo 8 iki 19 val

@djust.lt

Rinkodaros ir dizaino
studija

Konstitucijos pr. 21,
Ketvirtas aukštas

Skambinti I - V nuo 8 iki 19 val

+37061859126

Skambinti I - V nuo 8 iki 19 val

Kuriame unikalias pardavimus skatinančias svetaines, daugiausia dėmesio skirdami rinkodarai, dizainui ir konversijoms

Sužinokite savo svetainės kainą per 4 minutes

Atsakykite į keletą klausimų ir gaukite komercinį pasiūlymą iš mūsų specialistų

Interneto svetainių kūrimas

Pagerinsime Jūsų verslo ar projekto žinomumą, lojalių klientų skaičių ir realizuosime individualiai Jums sukurtą rinkodaros strategiją.

Darbų portfolio

Apžiūrėkite svetainę paspaudę ant logotipo.

Interneto svetainių kūrimo
kainos

Tinklapio kaina priklauso nuo unikalumo, funkcionalo ir puslapių skaičiaus, Jūsų patogumui pateikiame orientacines kūrimo kainas. Spustelėkite "gauti pasiūlymą", kad sužinotumėte tikslią kainą.

Minimalus

Kuriame puslapi pagal jūsų
pasirinktą šabloną
200
 • Tinklapio šablonas
 • Minimalus šablono koregavimas
 • Profesionalios nuotraukos
 • Mobilioji versija
 • Soc. tinklų integracija
 • Google žemėlapio integracija
 • 2 redagavimų sesijos
 • Kontaktų forma
 • Turinio valdymo sistema
 • Analitikos įrankiai

Supaprastintas

Kuriame puslapi pagal jūsų reikmėms
pritaikytą šabloną
450
 • Viskas kas įeina į "Minimalus" ir...
 • Šablono pritaikymas
 • Unikalios ikonos ar iliustracijos
 • 404 puslapio dizainas
 • XML žemėlapis
 • 3 redagavimų sesijos

Profesionalus

Kuriame puslapi nuo nulio
pagal jūsų viziją
850
 • Viskas kas įeina į planą "Supaprastintas" ir...
 • Unikalus dizainas
 • Tinklapio brėžinių paruošimas
 • Darbas su individualiu dizaineriu
 • Individualus projekto vadovas
 • 2 valandų mokymai personalui

Kodėl @djust.lt?

Pasirūpinsime ne tik puslapio dizainu, bet ir užklausomis

Mūsų specializacija: užklausas ir pardavimus generuojančios svetainės. Sukursime jums ne tik gražų tinklapį, bet ir stabilų užklausų srautą. Sužinokite daugiau apie mūsų rinkodaros paslaugas.

Dažnai užduodami klausimai

Standartinis svetainės kūrimo terminas yra 3-6 savaitės, tai priklauso nuo projekto, nes kiekvienas klientas nustato projekto dydį ir tempą. Priklauso ir nuo to, kiek galite prisidėti pradiniuose etapuose, nuo jūsų grįžtamojo ryšio, nuo to, kaip greitai pateikiamas turinys – visa tai turi įtakos projekto užbaigimo greičiui. Laiko grafikui įtakos turės ir reikalingas funkcijų ir pataisymų kiekis.

Ne! Dirbame su klientais visame pasaulyje ir galime bendrauti el. paštu, telefono skambučiais ir “Zoom” susitikimais.

Taip! Mums labai smagu, kai mūsų klientai perima savo svetainės kontrolę ir išmoksta patys tvarkyti svetainės turinį. Po migracijos turėsite visišką prieigą prie savo naujos svetainės vidinės dalies, kurioje galėsite atlikti įvairius teksto atnaujinimus, nuotraukų pakeitimus, lengvai patys galėsite įtraukti naujus produktus ir keisti kainas. Tačiau rekomenduojame kreiptis į profesionalą (programuotoją), kad jis atliktų sudėtingesnius pakeitimus ir priežiūrą, pavyzdžiui, atnaujintų įskiepius, pakeistų dizainą ar struktūrą ir įvykdytų sudėtingus funkcionalumo reikalavimus. Užbaigus svetainės kūrimą, teikiame konsultacijas norintiems išmokti savarankiškai naršyti vidinėje dalyje ir atlikti nedidelius atnaujinimus.

Galime padėti prižiūrėti jūsų svetainę arba galite tai savarankiškai atlikti smulkesnius pakeitimus. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Daugeliui savo klientų teikiame nuolatinę techninę pagalbą, tačiau ji nėra privaloma. Galite susisiekti su mumis, kai jums prireiks svetainės atnaujinimų, ir mes pateiksime valandinį įkainį pagal jūsų pageidavimus.

Už svetainės talpinimą ir domeną būsite atsakingi patys. Taip bus užtikrinta, kad po svetainės perleidimo turėsite pilną prieigą prie savo svetainės. Mes galime padėti įsigyti domeną ir hostingą nemokamai. 

Žinoma! Kaip niekada svarbu turėti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę! Mes užtikrinsime, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta šiuolaikiniams įrenginiams ir naršyklėms.

Privalote pateikti visą svetainės teksto turinį. Jūs esate savo verslo ekspertas, todėl visada geriausia, jei jis bus parengtas jūsų. Jei jums reikia pagalbos, mūsų komandoje turime tekstų redaktorių, kuris gali padėti sutvarkyti arba parašyti originalų turinį už papildomą kainą.

Ne, jūsų svetainės kūrimas neapima kas mėnesį vykdomų SEO darbų. Visus elementus, kuriuos pridedame prie jūsų svetainės, įskaitant tekstą, nuotraukas ir vaizdo įrašus, gali aptikti “Google”, tačiau tai nereiškia, kad užimsite pirmąją vietą paieškoje. Jeigu jums reikalinga SEO optimizacija, galite užsakyti papildomą paslaugą. Jums padės mūsų specialistų komanda, visada pasiruošusi padėti įgyvendinti jūsų SEO optimizavimo poreikius! 

Taip! dirbame su visų kategorijų įmonėmis – naujomis, mažomis ir didelėmis organizacijomis. Su džiaugsmu dirbame su naujomis įmonėmis, kurios nori žengti pirmuosius žingsnius internete ir įgyvendinti savo viziją.

Geriausias svetaines sudaro trys elementai: geras dizainas, pagrįsta tekstinė medžiaga ir unikalios, aukštos kokybės nuotraukos. Nors pastaraisiais metais nuotraukos iš nuotraukų fondų vis tobulėja, niekas negali pranokti nuotraukų, pritaikytų jūsų verslui. Jei neturite savo verslo nuotraukų, padėsime jums sudaryti planą, ką reikia nufotografuoti, ir, jei pageidaujate, suorganizuosime susitikimą su vienu iš mūsų komandos fotografų. Jei reikės, padėsime jums rasti nemokamų nuotraukų nuotraukų fonduose, bet tuomet mums prireiks jūsų pagalbos ir nurodymų, kad rastume tinkamus vaizdus, nuotraukas, grafiką ar vektorius jūsų svetainei ir jūsų prekės ženklui.  Vis dėlto jei norite tikrai profesionalios svetainės, jums tikrai reikės fotosesijos.

Dizaino peržiūra (raundas)  – tai procesas, kurio metu jums (klientui) pateikiamas dizaino variantas ir gaunamos jūsų pastabos.

Štai kaip tai vyksta.

Kai pirmasis logotipo ar svetainės variantas bus baigtas, išsiųsime jums pirmąjį (-uosius) variantą (-us) ir pradėsime peržiūros raundus, kuriuose galėsite pateikti atsiliepimus apie tai, kas jums patinka ir kas ne, o mes atsakysime atitinkamai atnaujindami projektą. Paprastai atliekami 2 ar daugiau peržiūros raundai, kai kiekviename raunde pateikiamos jūsų pastabos, o mes įgyvendiname pakeitimus. Tokiu būdu esame pasiryžę sukurti puikų dizainą per jūsų nurodytą laiką, todėl galite tikėtis, kad būsime kruopštūs ir savalaikiai.

@djust.lt

+370 618 59 126

Vilniaus miestas,
Konstitucijos pr. 21,
Ketvirtas aukštas,

Kiek kainuoja jūsų rinkodara?