Tinklapis transportą organizuojančiai įmonei

Ši organizacija dirba B2B (verslas – verslui) sektoriuje, ir kuriant tinklapį turėjo pakankamai aiškius tikslus – palaipsniui supažindinti klientą su savo paslaugomis, kurios nėra pigios, todėl naivu butu tikėtis kad klientas pasirašytu sutarti su įmone pamates reklamą pirma karta, todėl pravedus kelių valandų pokalbį nusprendėme kurti grandinę iš kelių puslapių.

Sukūrėme straipsnį apie tai kokios problemos kyla organizacijoms vežant darbuotuojus į darbo vietą ir kaip jas galima išspresti. Straipsnį paskelbėme socialiniuose tinkluose ir paleidome reklamą vedančia į pilna straipsnio versiją.

Žmonės kurie perskaito tokio tipo straipsnį iki galo yra automatiškai pažymimi sistemoje kaip potencialus klientai ir nuo šiol naršant internete jie matys būtent jiems skirta pasiūlymą “Darbuotuojų atvežimas į darbo vietą” Šis pasiūlymas gali būti atvaizduojamas ne tik socialiniuose tinkluose tačiau net ir naujienų portaluose (15min, verslo žinios ir panašiai) 

Kadangi jau žinome kad reklamos biudžetas šiame etape yra naudojamas tik tam kad rodyti pasiūlymą  potencialiems klientams o ne nesusidomėjusiai publikai, galime tikėtis daug didesnės konversijos.

Žmogus nespendęs sužinoti daugiau apie šį pasiūlymą, patenka į pavyzdyje  pateikta puslapi kur susipažįsta su tuom kokias paslaugas teikia mano klientas ir jam siūloma gauti komercini pasiūlymą.

jeigu žmogus parsisiunčia komercinį pasiūlymą, jo kontaktai yra perduodami pardavimų vadybininkui kuriam belieka tik susitarti dėl papildomų salygų ir aptarti niuansus. 

Jeigu dėl kažkokiu priežasčių žmogus pamato pasiūlyma tačiau neatsisiunčia komercinio pasiūlymo, po savaitės jis pamato kita pasiūlymą su šiek tiek geresnėmis sąlygomis.

 

Patiko tinklapis?

Aptarkime Jūsų projektą

(+370) 61859126

Darbo laikas 09:00 – 20:00

Adresas Kalvarijų g. 125, Vilnius 08221, Lietuva

El.paštas Info@Adjust.lt